top of page
doruk akademi.jpg

Bilecik Doruk Akademi

Hakkımızda

Bilecik Doruk Akademi 2020 yılında kurulmuş olup, öğrenme güçlüğü,dil ve konuşma bozuklukluğu, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, fizik tedavi ve rehabilitasyon öğrencilerine; öğrenci odaklı kaliteli eğitim vermek üzere kurulmuştur.

Bilecik Doruk Akademi, öğrenci odaklı kaliteli eğitim sağlamak amacıyla dil ve konuşma terapisi, bireyselleştirilmiş özel eğitim, fizik tedavi, duyu bütünleme ve  ergoterapi yöntemlerini kullanmayı ve öğrencilerinin her türlü gereksinimlerini karşılamayı hedeflemektedir.

Bilecik Doruk Akademi, olarak tüm öğrencilerinin ihtiyaçlarına uygun  üstün bir eğitimi planlamaktadır. Bilecik Doruk Akademi her öğrenciye, başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları becerileri vererek güven aşılar ve fırsatlarını genişletir.

Bilecik Doruk Akademi eğitmen kadrosu; özel ihtiyaçları, benzersiz yetenekleri ve geçmişleri olan öğrencilere eğitim vermiştir. Eğitimci kadrosu olarak, destek sunan ve ulaşılabilir fırsatlara olanak sağlayan kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyoruz.

Bilecik Doruk Akademi içerisinde bulunan her program, tüm öğrencilerimiz ve aileleri için, yaşamlarını iyileştiren ve geleceklerini şekillendiren niteliktedir.

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page